Kontakt Skiltefabrikken

Kontakt os i dag og lad os få en dialog om dine behov.

Benyt formularen her på sitet eller ring til os.

Vi glæder os til at høre fra dig!

Kontaktinformation

Skiltefabrikken.nu
Industrivej 29
DK-6760 Ribe

Tlf. +45 2290 2575
E-Mail: kontakt@skiltefabrikken.nu

reCAPTCHA is required.

Medarbejdere

 Søren Schmidt

Direktør

Tilbud, Produktion & Salg

Tlf. 2290 2543
@: kontakt@skiltefabrikken.nu

Sara S. Thomsen

Skiltetekniker

Skilte, Bilreklame & Salg

Tlf. 2290 2537
@: sara@skiltefabrikken.nu

Malene Hansen

Grafiker

Skilte, Print & Salg

Tlf. 2290 2542
@: malene@skiltefabrikken.nu

Jacob Krogh

Produktion/montør

Produktion, Vedligehold & Montage

Tlf. ________________
@:_________________

Bogholderi

Laila Jul Brogaard

Bogholderi

@: ljb@bogholderihjornet.dk  

Faktura mail: Faktura@skiltefabrikken.nu

Bestyrelse

Carsten Kryth

Bestyrelsesformand

Forretningsudvikling & ledelse

@: carsten@kryth.dk

Anette Jensen

Bestyrelsesmedlem

Kommunikation & Marketing

@: anette1968@live.dk

Søren Schmidt

Bestyrelsesmedlem

Ledelse og produktion

@: Kontakt@skiltefabrikken.nu