Kontakt Skiltefabrikken

Kontakt os i dag og lad os få en dialog om dine behov.

Benyt formularen her på sitet eller ring til os.

Vi glæder os til at høre fra dig!

Kontaktinformation

Skiltefabrikken.nu
Industrivej 29
DK-6760 Ribe

Tlf. +45 2290 2575
E-Mail: kontakt@skiltefabrikken.nu

reCAPTCHA is required.

Medarbejdere

 Søren Schmidt Christiansen

Direktør & Ejer

Salg & Produktion 

Tlf. 2290 2543
@: Soren@skiltefabrikken.nu

Sara S. Thomsen

Skiltetekniker – Ejer

Skilte, Bilreklame & Salg

Tlf. 2290 2537
@: sara@skiltefabrikken.nu

Malene Hansen

Produktion & grafik

Skilte, Print & Salg

Tlf. 2290 2542
@: malene@skiltefabrikken.nu

Mette Jensen

Skiltetekniker 

Skilte, Bilreklame & Salg

Tlf. 22902575
@:Mette@skiltefabrikken.nu

Marinus Therkelsen

Produktion & montage

Uv-print,  fræs & montage

Tlf. 22902535
@: Marinus@skiltefabrikken.nu

Rasmus R. S. Sørensen

Freelance montør

Produktion & Montage 

Tlf. ———–
@:———-

Bogholderi

Laila Jul Brogaard

Bestyrelse

Carsten Kryth

Bestyrelsesformand

Forretningsudvikling & ledelse

@: carsten@kryth.dk

Mikkel Knudsen

Bestyrelsesmedlem

Ledelse og produktion

@:

Søren Schmidt

Bestyrelsesmedlem

Ledelse og produktion

@: Kontakt@skiltefabrikken.nu